Centrum Ogrodnicze TULIPAN Serby, Głogów to nie tylko zieleń i sprzedaż roślin ozdobnych, to również oferta architektury ogrodowej w tym OGRODZEŃ posesyjnych różnego typu. Jeżeli szukasz ogrodzenia dopasowanego do swoich potrzeb i planowanego budżetu lub potrzebujesz porady w tym temacie, to dobrze trafiłeś. W naszym Centrum Ogrodniczym TULIPAN w Serbach, koło Głogowa służymy poradą techniczną i doborem odpowiednich elementów ogrodzenia. W ramach transakcji zakupu ogrodzenia oferujemy pomiar, dobór systemu ogrodzenia do indywidualnych potrzeb Klienta oraz kalkulację. Nie prowadzimy masowej sprzedaży gotowych elementów, każdy Klient i jego potrzeby traktowany jest w sposób indywidualny. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz kalkulację ogrodzenia bez ukrytych kosztów i dopasowaną do Twoich potrzeb technicznych zabudowy ogrodzenia. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Co mamy w ofercie ogrodzeń?

Naszym Klientom oferujemy różne systemy ogrodzeń, produkowanych w sprawdzonych polskich firmach, gdzie obowiązuje GWARANCJA producenta. W naszym portfolio znajdziecie następujące firmy i ich produkty:

DREWBET – ogrodzenia ozdobne z pustaków betonowych gładkich i łupanych oraz ogrodzenia betonowe jedno i dwustronne oraz podmurówki betonowe

ZIEL-BRUK – ogrodzenia ozdobne z pustaków betonowych gładkich i łupanych

JONIEC – ogrodzenia ozdobne z pustaków betonowych gładkich i łupanych

MET-POL – ogrodzenia metalowe posesyjne i przemysłowe

WIŚNIOWSKI – ogrodzenia metalowe posesyjne

Co wyróżnia naszą ofertę?

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta. Nasze kilkuletnie doświadczenie w montażu systemów ogrodzeniowych pozwala na dzielenie się praktyczną wiedzą i służenie poradą techniczną dla Naszych Klientów. Jeżeli w czasie montażu ogrodzenia zakupionego u nas będziesz potrzebował wsparcia technicznego, służymy pomocą i kontaktem telefonicznym lub osobistym.

Oferta uzupełniająca

W ramach oferty uzupełniającej sprzedawanych systemów ogrodzeń, proponujemy dobór automatyki firmy BFT do bram wjazdowych przesuwnych i uchylnych oraz stałą sprzedaż akcesoriów do montażu ogrodzeń panelowych: obejmy montażowe, uchwyty montażowe, łączniki do płyt podmurówkowych itp., a także sprzedaż bram przesuwnych i uchylnych oraz furtek panelowych.

Oferta specjalna

Proponujemy również wykonanie ogrodzeń metalowych na specjalne, indywidualne zamówienie. Wybrany wzór ogrodzenia i pomiar trafia do naszej zaprzyjaźnionej firmy wykonawczej na indywidualną wycenę wstępną. Po przedstawieniu kosztów i ustaleniu szczegółów technicznych, zamówienie trafia do realizacji.

W czym jeszcze możemy pomóc?

Dostawa: zakupione ogrodzenie dostarczymy pod wskazany adres. W zależności od wielkości zamówienia będzie to dostawa busem lub ciężarówką HDS. Koszty dostawy zawsze są zawarte są otrzymanej kalkulacji.

Montaż: świadczymy usługę montażu sprzedawanych ogrodzeń. Montaż przeprowadzany jest przez ekipę naszych doświadczonych pracowników lub inne firmy rekomendowane przez nas. Koszty montażu zawsze znane są przed przystąpieniem do prac, terminy wykonania zależne od bieżącego obłożenia zleceniami i postępem ich realizacji.

Zapraszamy do kontaktu

Mail: tulipdeco@onet.pl, tel. kontaktowy: 608 047 931 lub 606 399 101

Punkt ekspozycyjny i magazyn: Centrum Ogrodnicze TULIPAN Serby, ul. Główna 19

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *